Home

Pacjenci i opiekunowie

Menu

Narzędzia i wsparcie

Tracker codziennych objawów (Daily Symptoms Tracker) może pomóc w śledzeniu objawów i rejestrowaniu wszelkich zmian, które należy omówić z lekarzem. 

Śledzenie objawów choroby Fabry’ego z Daily Symptoms TrackerŚledzenie objawów choroby Fabry’ego z Daily Symptoms Tracker
POBIERZ PDF

Grupy wsparcia dla pacjentów

Międzynarodowe i lokalne organizacje pacjentów mogą pomóc Ci dowiedzieć się więcej o życiu z chorobą Fabry’ego i pozostawać w kontakcie z osobami mającymi podobne doświadczenia.

Międzynarodowa Sieć Fabry’ego
Wiadomości o chorobie Fabry’ego

Linki do mediów społecznościowych

Aby dowiedzieć się więcej o Chiesi GRD, odwiedź naszą stronę internetową lub śledź nas w mediach społecznościowych.
 

ODWIEDŹ STRONĘ CHIESI

Bibliografia:

  1. Ortiz 2018 416-427
  2. fabrydiseasenews.com-What Is Fabry Disease
  3. fabrydiseasenews.com-Fabry Disease and the Heart

Chiesi w sieci

Dla pacjentów - W razie konieczności zgłoszenia niepożądanego działania leku, należy się zwrócić się do lekarza, prosząc go o wypełnienie i przedłożenie opisu przypadku do odpowiedniej instytucji ds. zdrowia, zgodnie z wymogami nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii obowiązującymi w Państwa kraju. Przypominamy również, że każdy pacjent może zgłaszać takie przypadki bezpośrednio do krajowego systemu raportowania.

 

Dla pracowników służby zdrowia: w razie konieczności zgłoszenia niepożądanego działania leku, należy się zwrócić do odpowiedniej instytucji ds. zdrowia, zgodnie z wymogami nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii obowiązującymi w danym kraju.

RethinkFabry.pl

Opuszczasz stronę Rethink Fabry. Uwaga: strona, na którą wchodzisz, nie jest własnością firmy Chiesi ani nie jest przez nią zarządzana

OK